Egypt - Nakupování a Tržiště

Egypt - Nakupování a Tržiště

Podívejte se na kompletní nabídku volných termínů do Egypta. Jako Zemi zvolte Egypt. Lokalitu ponechejte prázdnou - zobrazí se vám všechny nabídky a vy je tak můžete porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Egypt   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Dovolená Egypt a nakupování

K egyptskému stylu nakupování neodmyslitelně patří smlouvání. Ne každý má na tuto techniku ale chuť, ono je to totiž umění v Egyptě něco vysmlouvat. Vždy se však pokoušejte usmlouvat alespoň malou část ceny. I když někteří obchodníci se smlouvání vyhýbají.

Nejvíce si toho užijete na tržnicích

Obchůdky s potravinami, suvenýry či oblečením otvírají obvykle v 9h a fungují až do pozdních večerních hodin. Nejoblíbenějšími a nejvíce nakupovanými suvenýry jsou výrobky z mědi a bronzu, poté šperky ze zlata i stříbra, kožené a dřevěné výrobky, papyrus, parfémy a tkané tapiserie.

Při nákupu těchto výrobků – především papyru – dávejte opravdu velký pozor, abyste nenaletěli podvodníkům, kterými se Egypt jen hemží.

Pravost papyru si můžete lehce ověřit tím, že jej namíříte proti slunci a pokud se v něm kříží jednotlivé pásky rostliny, pak je pravý, pokud ne, jedná se o náhražku z banánovníku.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024