Egypt Dovolená a Faraonova Pomsta

Egypt Dovolená a Faraonova Pomsta

Podívejte se na kompletní nabídku volných termínů do Egypta. Jako Zemi zvolte Egypt. Lokalitu ponechejte prázdnou - zobrazí se vám všechny nabídky a vy je tak můžete porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Egypt   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Egypt Faraonova pomsta

Faraonovou pomstou je Egypt známý skoro stejně jako pyramidami. Zdravotním problémům v oblasti zažívání se asi v Egyptě nevyhne nikdo. Někoho toto nemilé překvapení může postihnout krátce, v krajních případech si někdo problémy protrpí několik dnů včetně horeček, jiní jsou dostihnuti zákeřně v době odletu či až po příletu do rodné země. Je však nutné, aby měl každý na paměti několik zásad, které pokud bude dodržovat, může se „faraonově pomstě“ vyhnout!

Jaká je nejlepší rada

Nápoje pijte jen balené nebo slazené nápoje typu Coca Cola, Pepsi atd. Slazené nápoje s příchutěmi jako pomeranč, citron atd., u kterých však již neznáte původ, raději nepijte. Není totiž ojedinělé, že tato kombinace jakéhosi Tangu je doplněna obyčejnou vodou!

Pozor na různé pochutiny místní výroby

Stejně tak se i vyvarujte pochutin, které se mohou zkazit i u nás snadno v létě – jako majonéza, krémové dorty apod. Také na ovoce a zeleninu, které se nedají oloupat, si nechte ve jménu příjemného pobytu zajít chuť. Také meloun může být často rizikový, údajně bývají plaveny po řece Nilu, která je silně kontaminována.

Jak zahnat potíže

Jedinou záchranou při „faraonově pomstě“ je tamní lék Antinal, není drahý, stojí 5 EL nebo 1 USD. Kupte si Antinal ihned při první návštěvě delegátky v hotelu již dopředu, sice ho má na prodej i hotelový lékař, ale nikdy nevíte, kdy a kde vás může nevolnost chytit.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024